Wydawca: "Press Pro" Sp. z o.o.
 e-mail: redakcja@nml.pl, reklama@nml.pl
Aktualne wydanie gazety

Pobierz całą gazetę
w formacie PDF


Bieżące wydanie
Informator lubelski
Nasi partnerzy

Zamieść
ogłoszenie drobne


Reklama w NML

Napisz do nas

Strona 1 dodatku TV
 

Reklama w Naszym Mieście Lublin

Szanowni Państwo

Od marca 2002 roku, regularnie w każdy piątek, ukazuje się w Lublinie tygodnik Nasze Miasto Lublin. Ideą naszego czasopisma jest dostarczanie aktualnych informacji z życia miasta i regionu, rzetelnych komentarzy, ciekawej publicystyki oraz rozrywki. Postanowiliśmy, że będzie to gazeta bezpłatna. Przedsięwzięcie powiodło się i jak dotychczas jest to jedyne wydawnictwo tego typu, cyklicznie ukazujące się w Lublinie, a także wychodzące poza stolicę regionu.

Fakt, iż jest to gazeta bezpłatna, jest jej istotną zaletą. Pozwala nam to w sposób planowy i skuteczny zarządzać dystrybucją. Kilkudziesięciotysięczny nakład kierujemy m.in. do domów jednorodzinnych, bezpośrednio do skrzynek na korespondencję. Znaleźć nas można w galeriach i centrach handlowych, biurowcach oraz na wybranych markowych stacjach benzynowych. Trafiamy również do lubelskich urzędów, instytucji publicznych, a także do większości lubelskich uczelni. Ponadto czytelnicy mogą otrzymać gazetę w większych osiedlowych marketach, a także w centrum Lublina, z rąk naszych kolporterów.

Najciekawsze artykuły z aktualnego wydania dostępne są na naszej stronie www.nml.pl. Istnieje też możliwość pobrania ze strony bieżącego numeru w całości w formacie "pdf".

W przeciwieństwie do gazet płatnych, w naszym przypadku nie występują zwroty. Często otrzymujemy sygnały o przedwczesnym wyczerpaniu się nakładu. Nierzadko kilkaset egzemplarzy znika w kilkanaście minut.

Doskonaląc system dystrybucji staramy się docierać do osób prowadzących aktywny tryb życia, przedsiębiorczych, będących nabywcami dóbr konsumpcyjnych.

Na łamach Naszego Miasta Lublin poruszamy tematy związane z życiem mieszkańców Lublina, piszemy także o istotnych krajowych wydarzeniach. Stałe miejsce w gazecie znajduje tematyka związana z budową i urządzaniem mieszkania, dostarczająca czytelnikom cennych porad i rzetelnych informacji. Strona motoryzacyjna, na łamach której m.in. prezentujemy najnowsze modele samochodów różnych marek, również cieszy się ich dużym uznaniem. Jedną z najczęściej czytanych rubryk jest poradnik prawny, opracowywany dla nas przez specjalistów Gazety Prawnej. Mamy miejsce na kulturę i rozrywkę. Czytelnicy mogą zapoznać się z recenzjami filmów, spektakli, a w wolnej chwili rozwiązać krzyżówkę. Stałe miejsce w naszej gazecie zajmują aktualne wydarzenia sportowe. Każdy numer zawiera całotygodniowy program telewizyjny najpopularniejszych stacji.

Ukazujące się na naszych łamach reklamy i ogłoszenia są przygotowywane przez profesjonalnych grafików i doświadczonych konsultantów. Zespół ten zawsze służy radą i pomocą w przygotowaniu właściwej dla każdego Klienta formy prezentacji. Dbamy o naszych Reklamodawców, starając się odnajdywać ich indywidualne potrzeby oraz rozpoznawać rynek, na którym działają, tak by przygotowana oferta przyniosła jak największe korzyści i wspólne zadowolenie.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Cennik ogłoszeń

Ogłoszenia modułowe:
Strony wewnętrzne 1 moduł (49,6 x 50,8 mm)
150 zł
Strona pierwsza 1 moduł
350 zł
Strona pierwsza TV 1 moduł
200 zł
Strona ostatnia 1 moduł
200 zł
Miejsce przy winiecie 1 moduł
500 zł
Teksty reklamowe: wywiad, artykuł, reportaż (1800 znaków)
700 zł
Tekst reklamowy: pierwsza strona, pierwsza strona TV (1800 znaków)
1500 zł
Ilustracje za dopłatą wg. cen modułów
Wkładki insertowe (z wyborem miejsca, gdzie mają być rozdawane) cena do negocjacji
Wybranie miejsca na stronie 20% wartości zlecenia
Rezygnacja z emisji 20% wartości zlecenia

Jedna strona gazety zajmuje 35 modułów.

naMiastka - drobne ogłoszenie ramkowe o wymiarach 49,6 x 15,6 mm.
Jedna emisja
25 zł
Minimalna ilość emisji
4
Rabat za każdą wielokrotność 4 emisji
10 %
Maksymalny rabat
30 %

Ogłoszenia drobne:
Jedno słowo
1,00 zł
Jedno słowo pogrubioną czcionką
1,50 zł
Jedno słowo pogrubioną czcionką w ramce
2,00 zł

Ogłoszenia drobne powinny być dostarczone do redakcji na kuponie drukowanym w Naszym Mieście Lublin

Podane ceny są cenami netto. Należy doliczyć 22% VAT.

Zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty reklamowej prosimy o kontakt:
e-mail:
biuro@nml.pl